Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Lysá pod Makytou.

Úradná tabuľa

Výsledky voliebVytlačiť
 

Výsledky volieb.jpg


 
 

Fiesta Latina de Miguel Méndez, Azucar Cubana a SĽUKVytlačiť
 

Miquel_Mendez_plagat_A4.jpgDrahí priatelia,

touto formou si Vás dovoľujeme pozvať na podujatie Fiesta Latina de Miguel Méndez, ktoré sa bude konať dňa 22. septembra 2018.   

Hlavný kultúrny program:

Vystúpenie umeleckého telesa Slovenský ľudový umelecký kolektív a hudobnej skupiny Azucar Cubana a Janelys Fernandez z Kuby sa uskutoční dňa 22 septembra 2018 od 16.00 do 18.00 hod. v Kultúrnom dome  v Lysej pod Makytou. SĽUK predstavuje ľudový folklór Slovenskej republiky. Reprezentačný program, s ktorým precestoval kus sveta a ktorý predstaví v roku 2019 v rodnej krajine hlavného organizátora programu Miguela Méndeza v Nikarague pod názvom Krížom krážom. Hudobná skupina Azucar Cubana sa predstaví na čele so svojou kubánskou speváčkou Janelys Fernández Díaz a ich produkcia predstavuje  zmes romantických aj temperametných piesní Latinskej Ameriky.     

 

Záver podujatia: After Party Fiesta Latina Miguela Méndeza  sa uskutoční dňa 22 septembra 2018 od 19:00 do 01:00 bieleho rána v KD v Lysej pod Makytou. Vystúpi Dj Latino, ktorý je špecializovaný Latino Dj a bude Vám hrať do tanca najlepšie hity hudobného neba latinsko-americkej populárnej hudby. Svoje tanečné vystúpenia  predvedie Akadémia tanca Miguela Méndeza a jeho tanečné skupiny, ktoré majú pre Vás pripravený veľmi exotický program s rôznymi latinsko-americkými štýlmi tanca ako sú : Salsa, Regueton , Mambo, Merengue, Bachata, Lambada , Samba  a iné. Vstup na Afterparty je v cene vstupenky. 

Tešíme sa na Vás!!

Vstupenky sa dajú zakúpiť na obecnom úrade Lysá pod Makytou v kancelárií na prízemí,

alebo na webovej stránke:  predpredaj.sk

info na tel. čísle:  0950 722 158

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/fiesta-latina-de-miguel-mendez-2018-09-22/

Nový harmonogram.jpgSĽUK vstupenky.jpg


 
 


Úvodná stránka