Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Koncerty a predstavenia

Koncert Kollárovcov.

Tretiu októbrovú sobotu sa námestie obce, cesta a parkovisko naplnilo do posledného miesta. Bolo jasné, že sa v kultúrnom dome niečo deje. A veru aj dialo. Privítali sme v našej obci obľúbenú skupinu Kollárovci. Koncert bol úplne vypredaný a náš kultúrny dom praskal vo švikoch. Kollárovci si svojim goralským temperamentom a skromným vystupovaním získali fanúšikov všetkých vekových kategórií. Už pekných pár rokov sa tešia nemalej obľube. Aj napriek ich nabitému programu, vypredaným koncertom a čoraz väčšej popularite sa ich podarilo prilákať aj do našej obce. Svojimi piesňami humorom a úsmevom naladili všetkých elánom a výbornou náladou, ktorá nám zostala až doteraz.  Kollárovský chlapci sa u nás cítili veľmi dobre a sľúbili, že sa ku nám veľmi radi vrátia už čoskoro a my sa už teraz tešíme.P1130315.JPGP1130310.JPG


 

Koncert - Sima Martausová

Koncom mája sme v našej obci privítali mladú talentovanú speváčku Simu Martausovú s kapelou. Kto sa bol pozrieť na toto úžasné, krehké a veľmi milé žieňa,  odchádzal s nadšením.

Mnohí ani netušia, aká vzácna speváčka navštívila našu obec. Nedávno sa uchádzala o titul Slovenka roka 2017 za kultúru a na tento post bola nominovaná  divákmi  a poslucháčmi, ktorí jej poslali svoj hlas. Je veľká škoda, že domáci nevyužili šancu vypočuť si jej krásne piesne.  Vďaka stálym fanúšikom speváčky, ktorí prišli naozaj z ďaleka, sa náš kultúrny dom zaplnil. Je vidieť, že ich má po celom Slovensku. Mnohí neváhali za ňou cestovať zo Zlína, z Bratislavy, Nového Mesta, Žiliny, Rajca a dokonca až 350 km z Michaloviec. Po vypočutí jej piesní sme pochopili, že im to stálo za to. A nám tiež! Odchádzali sme z jej vystúpenia nabití energiou, láskou a všetkým tým čo dokáže zasiahnuť naše srdiečko a myseľ. Ak budete mať možnosť zúčastniť sa jej koncertu, určite tak urobte. Je to zážitok,  na ktorý sa nezabúda! 

 


 


Úvodná stránka